עו”ד רשלנות רפואית אבי שמואלי

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית אבי שמואלי הינו חבר האגודה הישראלית לרפואה ולמשפט, בוגר בהצטיינות של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בי-ם, ובוגר קורס רפואה למשפטנים באוניברסיטת חיפה.

עו”ד רשלנות רפואית אבי שמואלי עובד במשרד מאז שנת 1996. למשרד, שמייצג לקוחות מכל הארץ, שני סניפים: סניף עו”ד רשלנות רפואית חיפה, וסניף עו”ד רשלנות רפואית תל אביב.

בעברו עמד עורך דין שמואלי בצדו השני של המתרס, ועבד והתמחה במשרד שעיסוקו דווקא ביצוגם, בתביעות רשלנות רפואית, של בתי חולים ורופאים. מזה שנים מייצג עו”ד שמואלי את הנפגעים, ומיותר לציין כי היכרותו מקרוב את דרך התגוננותם של הרופאים ובתי החולים מפני תביעות אלו משרתת נאמנה את לקוחותיו.

מתוקף עיסוקו, והיכרותו מקרוב, את תחום תביעות הרשלנות הרפואית מעביר עו”ד רשלנות רפואית אבי שמואלי זה מספר שנים קורסים והרצאות במסגרת בית הספר לסיעוד ע”ש י. זיידה, שליד ביה”ח בני ציון.

עורך דין שמואלי טיפל עד היום במספר רב של תיקי רשלנות רפואית בולטים בתחום של רשלנות רפואית בכלל, ובתחום של רשלנות רפואית בלידה או רשלנות רפואית בהריון בפרט.

בין תיקי הרשלנות הרפואית הבולטים בהם טיפל עו”ד אבי שמואלי ניתן לציין:

ניהול תיקי רשלנות רפואית בהריון, מהגדולים ביותר שנוהלו מבחינת בישראל סכומי הפיצוי, ושבהם המדובר ברשלנות רפואית שגרמה לכך שמומים במבנה מוח העובר לא זוהו בבדיקות הדמיה (אולטרא סאונד או אמ.אר.איי) במהלך ההריון, כמו גם מקרי רשלנות רפואית שגרמו לכך שמחלות גנטיות לא אובחנו במהלך ההריון, דבר שהוביל ללידת ילדים הסובלים מ-100% נכות.

ניהול תיקי רשלנות רפואית בלידה, ולרבות בשני תיקים בהם נקבעו סכומי פיצוי תקדימיים, הגבוהים שנקבעו בישראל לסוג אותם תיקים, וזאת במקרה של קרע דרגה 4 בלידה (ת.א 11230-08-12) שם נפסק ליולדת פיצוי בסך כולל של 2.5 מליון ש”ח, ובמקרה של רשלנות רפואית בלידה שהתרחשה שגרמה לפטירת העובר ברחם (ת.א 3590-02-11, ע”א 2144-0-13) שם נפסק להורים פיצוי בסך כולל שמתקרב למליון ₪.

ניהול תיקי רשלנות רפואית בתחומים נוספים ושונים, ובכלל זה תיק רשלנות רפואית בנוגע לפטירת אשה צעירה לאחר לידה עקב אוטם מוחי שלא אובחן וטופל במועדו.

דוגמאות נוספות למקרים בהם טיפלנו:

מקרים של רשלנות רפואית בביצוע בדיקות בהריון

דוגמאות לתביעות הולדה בעוולה

מתוך ניסיונינו ברשלנות רפואית בניתוח

לבדיקה וייעוץ ללא עלות

טל’:1-700-550065
משרד חיפה שמריהו לוין 24 בית שמואלי,
חיפה
משרד ת"א החשמונאים 103 בית ויסוצקי,
תל אביב

אודות המשרד

משרד עורכי הדין א. שמואלי הוקם לפני למעלה מ-50 שנים ופועל כיום במתכונת של משרד בוטיק. המשרד מתמחה ומטפל בהצלחה בתביעות רשלנות רפואית בולטות ומשמעותיות, ובניהול תביעות נזיקין, ירושה, ביטוח, ותביעות אזרחיות מורכבות.

להמשך קריאה

בלוג המשרד

עוד בבלוג המשרד