א. שמואלי, רובינסקי ושות’ משרד עורכי דין (1)

077-8036706

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות המשרד

משרד עורכי דין א. שמואלי, רובינסקי ושות' מונה 5 עורכי דין רשלנות רפואית, המסווגים כך עקב ניסיונם הרב בתחום.

פעילות המשרד מתמקדת בייצוג מטופלים שנפגעו מרשלנות רפואית בין במסגרת טיפול בבית חולים (ממשלתי, פרטי או כזה ששייך לקופת חולים), בין במסגרת טיפול בקופת חולים, ובין במסגרת טיפול פרטית.

ללקוחותיו מעניק המשרד שירות מקצועי, מסור ואישי שמתחיל כבר בשלב איסוף החומר הרפואי והעובדתי הרלוונטי, ממשיך דרך השגת חוות דעת רפואית מתאימה והגשת תביעה לבית משפט, ומסתיים רק עם מיצויו של ההליך המשפטי.

לצורך פעילותו מקיים המשרד קשרים שוטפים ונעזר במיטב המומחים הרפואיים בישראל, ובמקרה הצורך אף בחו"ל. הכל, כנדרש לצורך בדיקתן וביסוסן של הטענות המשמשות כל תביעת רשלנות רפואית המוגשת ע"י המשרד.

התחומים בהם עורכי הדין נחלו הצלחה רבה

וכן תביעות שעסקו באי מתן מידע רפואי כנדרש למטופל טרם הטיפול הרפואי או במהלכו.

פגישת ייעוץ ללא עלות בחיפה או בתל אביב

אם חיפשתם ברחבי הרשת רשלנות רפואית עורכי דין, עורכי דין רשלנות רפואית מומלצים, בחיפה או בתל אביב, במרכז או בצפון, או כל וריאציה אחרת – הגעתם לאחד המשרדים המנוסים והבולטים בתחום.

המשרד מורכב מכמה מעורכי הדין המובילים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל ובמרוצת השנים צבר לעצמו רזומה של 100% הצלחה בכל התיקים בתחום זה.

עורכי הדין ישמחו להיפגש עמכם במשרדים בחיפה או בתל אביב (הייעוץ ללא עלות).

מהו תהליך העבודה שלנו?

אנחנו לא מגישים תביעות סתם

כל תביעה ותביעה של המשרד מוגשת רק לאחר שעילת התביעה, והטקטיקה הרלבנטית לתיק, נבחנו וגובשו בהיוועצות משותפת של כל עורכי הדין במשרד.

עובדה זו, לצד הרצינות והיסודיות שמאפיינת את עבודתנו עד לסיום כל תיק, תורמת להצלחה הרבה של המשרד, ולמוניטין הרב שממנו הוא נהנה.