עורך דין רשלנות רפואית

עורך הדין אבי שמואלי מסווג בתור "עורך דין רשלנות רפואית" עקב הניסיון הרב אשר צבר במהלך עיסוקו בתחום הרשלנות הרפואית בעשורים האחרונים. במשרדו 6 עורכי דין רשלנות רפואית המתמקדים בתחום זה, ויחד הגיעו למספר מרשים של תקדימים משפטיים. בעברו התמחה ועבד במשרד שעיסוקו דווקא בייצוג בתי חולים ורופאים. אולם, כיום, הוא מייצג את הנפגעים, וחשוב לציין כי היכרותו מקרוב את דרך התגוננותם של הרופאים ובתי החולים מפני תביעות אלו משרתת נאמנה את לקוחותיו. עו"ד רשלנות רפואית אבי שמואלי הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, בוגר קורס רפואה למשפטנים, וחבר באגודה הישראלית לרפואה ומשפט. הוא מעביר הרצאות וקורסים בתחום של תביעות רשלנות רפואית לעורכי דין, לרופאים ולאחיות. כמו כן, טיפל עד היום בהצלחה במספר רב של תיקי רשלנות רפואית בולטים בתחום של רשלנות רפואית בכלל, ובתחום של רשלנות רפואית בלידה וכן רשלנות רפואית בהריון בפרט.

עורך דין רשלנות רפואית אבי שמואלי טיפל בתיקים מהבולטים בישראל

  • ניהול תיקי רשלנות רפואית בהריון, מהגדולים ביותר שנוהלו בישראל מבחינת סכומי הפיצוי, ושבהם המדובר ברשלנות רפואית שגרמה לכך שמומים במבנה מוח העובר לא זוהו בבדיקות הדמיה (אולטרא סאונד או אמ.אר.איי) במהלך ההריון, כמו גם מקרי רשלנות רפואית שגרמו לכך שמחלות גנטיות לא אובחנו במהלך ההריון, דבר שהוביל ללידת ילדים הסובלים מ-100% נכות.
  • ניהול תיקי רשלנות רפואית בלידה, ולרבות בשני תיקים בהם נקבעו סכומי פיצוי תקדימיים, הגבוהים שנקבעו בישראל לסוג אותם תיקים, וזאת במקרה של קרע דרגה 4 בלידה (ת.א 11230-08-12) שם נפסק ליולדת פיצוי בסך כולל של 2.5 מליון ש"ח, ובמקרה של רשלנות רפואית בלידה שהתרחשה שגרמה לפטירת העובר ברחם (ת.א 3590-02-11, ע"א 2144-0-13) שם נפסק להורים פיצוי בסך כולל שמתקרב למיליון ש"ח.
  • ניהול תיקי רשלנות רפואית בתחומים נוספים ושונים, ובכלל זה תיק רשלנות רפואית בנוגע לפטירת אישה צעירה לאחר לידה עקב אוטם מוחי שלא אובחן וטופל במועדו.

מקרי רשלנות רפואית נוספים בהם טיפלנו

משרדים בחיפה ובתל אביב

עו"ד רשלנות רפואית אבי שמואלי נפגש עם לקוחותיו הן בסניף המשרד בחיפה (רח' שמריהו לוין 24), והן בסניף המשרד בתל אביב (מגדל מידטאון – שד' מנחם בגין 144). אם חיפשתם אחר עו"ד רשלנות רפואית, רשלנות רפואית עו"ד, עורך דין רפואי, חיפה או תל אביב, מרכז או צפון, או כל שילוב של המונחים – החיפוש שלכם הביא אתכם לאחד מעורכי הדין הבולטים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר לייעוץ ללא עלות ולטיפול אישי, מסור ודיסקרטי  »

3.1 מיליון ש"ח פיצויים ליולדת בהדסה

עורך דין רשלנות רפואית אבי שמואלי בכתבה על לידת המלקחיים בהדסה: